Poniższe zestawienie, z uwagi na odległość czasów i braki w dokumentacji nie jest kompletne. Proszę każdego kto może cokolwiek do niego dorzucić o kontakt z administratorem  rekin@pg.gda.pl    
lp Zdjęcie                        Nazwisko         Wyszukiwanie Ctrl F   Imię Data wstąpienia do klubu Uczelnia,

       Zawód         

Adres lub

inne informacje

Inne
1 Janczukowicz Jerzy 1958 Politechnika Gdańska  nurek999@wp.pl Jerzy
2 Dzikowski Michał 1958 PG Wydz. Technologii Maszyn   Majk
3   Szymandera Jerzy 1962 W.S.P. Wydz. Mat.Fiz.    
4   Radecki Wiesław 1962 PG Wydz. Budowy Maszyn   Zmora
5 Kisiel Andrzej 1963     Kompot
6   Noskowiak Franciszek 1963 PG Wydz. Łączności    
7   Lipniewicz Andrzej 1964 AMG Wydz.Lekarski   Bubu
8 Myśliborski Andrzej 1964 Technikum Przemysłowe    
9 Rudowski Marek 1964     Kartacz
10   Mackiewicz Jarosław 1964      
11 Subotowicz Wiesław 1964 PG    
12 Busza Andrzej 1965 PG Wydz. Łączności    
13   Szymoński Andrzej 1965 W.S.E.    
14 Piekutowski Lech 1965 PG MIR Gdynia   Pancielejko
15 Konderski-Olexiński Piotr 1965 PG Wydz. Budowy Maszyn    
16 Kaczorowski Stanisław 1965 PG Wydz. Elektryczny   Stampi
17 Meronk Tadeusz 1965 PG Wydz. Elektryczny  tadeusz.meronk@meron.pl  Kaszub
18   Dubiel Jacek 1965 PG Wydz. Bud. Okrętów    
19 Pisarski Janusz 1965 PG    
20 Link Marek 1966 SNWF Oliwa    
21   Parnowski Ryszard 1966 WSE Sopot    
22 Karwacki Andrzej 1967 PG Wydz. Mechaniczno Technologiczny    
23 Nowicka Dobrochna 1967 UG Wydz.Prawa i Administracji dobrochna@galion.com.pl

http://www.galion.com.pl

Rosia-Mała
24 Lesiów Grażyna 1967 PG Wydz. Budowy Okrętów    
25 Czubak Leszek 1967 PRO Gdynia lech.czubak@progdynia.pl  
26   Chruścielewski Marek 1967 PWSF    
27 Rybick www.rybickim.pl Michał 1968 PG Wydz. Arch.  miry@univ.gda.pl 

rekin@pg.gda.pl

Rybol
28 Zawiałow Borys 1968 IMP PAN    
29   Tołłoczko Danuta 1968 PG Wydz. Arch.    
30   Manna Elżbieta 1968 PG Wydz. Arch.    
31 Frąckowska Ewa 1968 PG Wydz. Chemii  ecopologne@libertysurf.fr   
32   Lasota Henryk 1968 PG Wydz. Elektroniki    
33 Taubenfligel Ewa 1968 WSE Wydz. Przemysłowy    
34   Zdanowicz Jerzy 1968 CBKO    
35 Siekierzycki Andrzej 1969 PG Wydz. Budowy Okrętów    
36 Antropik Edmund 1969 IMP PAN   Antrobius
37 Chudecki Kazimierz 1969 W.S.E. Wydz.Morski   Kajtek
38 Piradoff Maria 1969     Gienia
39 Piechocki Michał 1969 PG Wydz. Budowy Maszyn    
40 Anaszkiewicz Paweł 1969 PGMIR Gdynia pawelanasz@hotmail.com  
41 Kocikowski Tomasz 1969 PG Wydz. Budowy Okrętów    
42   Garski Włodzimierz 1969 PG Wydz. Elektryczny    
43 Graczyk Włodzimierz 1969 PG Wydz. Budowy Okrętów    
44 Haller Andrzej 1969   a.haller@opelhaller.com.pl   
45   Święcicki Witold 1969 Techn. Chłodnicze   Łybko
46 Wróblewski Włodzimierz 1969      
47 Spichalski Andrzej 1970 PG Wydz. Elektryczny    
48 Litorowicz Jerzy 1970 IMP PAN    
49 Szymczak Jerzy 1970 PG Wydz. Budowy Okrętów jerszy@interia.pl Książe
50 Mańko Kazimierz 1970     Kazio dzika świnia futerkowa
51 Kozik Piotr 1970 PG Wydz. Elektryczny   Mekki
52 Gudelewicz Rajmund 1970 PG Inst.Telekomunikacji rgudelewicz@eastlink.ca Gucio
53 Lipiński Roman 1970 PGInżynier ZP Gdynia    
54 Barszczewski Zbigniew 1970 PG Wydz. Elektryczny    
55 Staniewicz Zbigniew 1970 PG Instytut Okrętowy   Trąba
56 Reymann Zdzisław 1970 IMP PAN    
57 Brzeziński Zenon 1970 PG Wydz. Mechaniczno Technologiczny    
58 Żuralski Zenon 1970 PG Wydz. Mechaniczno Technologiczny .  
59 Stańczyk Elżbieta 1970 PG Wydz. Elektroniki   Żusia
60 Strzałkowski Paweł 1970 PGM Oliwa   Strzałka
61   Barszcz Eugeniusz 1971 PG Budownictwo Lądowe    
62 Chojnacki Jerzy 1971 IMP PAN    
63 Łoś Sławomir 1971 PG Wydz. Budowy Okrętów    
64 Bekisz Tadeusz 1971 PG Budownictwo Lądowe    
65 Szczukowski Zbigniew 1971 WŁŚ Bimet, Oliwa  sylvia.firma@wp.pl Zbylut
66 Urbanowicz Bogdan 1971 GD.Biuro Bud.Przem.   Wał Daniło
67 Kułakowski Jerzy 1971    info@noma.gdynia.pl  Kułak
68 Christa Aleksandra 1971 PZMot Zespół Rzeczoznawców   Ola
69 Krukowska Elżbieta 1971    ela_krukowska@wp.pl  Smutasowa
70 Łapko Zbigniew 1971 Tech.Bud.Okrętów   Łapko
71 Szymoniak Zbigniew 1971 Elektronik   Ryży
72 Dawydko Grzegorz 1972 PG Instytut Okrętownictwa    
73 Zalewski  Jerzy 1972 PG Wydz. Mechaniczno Technologiczny .  
74 Buczkowski Marek 1972 PG Wydz. Elektroniki    
75 Kuliński Wojciech 1972 Instytut Oceanografii PAN   Pstrąg
76 Rembiszewski Tomasz 1972 PG Pracownia projektowa    
77 Kłoś Beata 1973 LO    
78 Dopta Edward 1973 PG    
79 Bieda Andrzej 1974 PG Wydz. Elektryczny    
80 Domasik Irena 1974 UG Transport Morski   Rybka
81 Kossowski Jacek 1974 COBRBH Energopol    
82 Konopacki Lech 1974 UG Wydz.Prawa i Administracji   Niki
83 Lewandowski Lucjan 1974 Inżynier    
84 Dziubiński Andrzej 1975 Sp. Pr. Żagiel    
85 Czerniewski  Jerzy 1975 PGPRS Gdynia   Ojciec
86   Bagniewski Michał 1975 Inżynier Mechanik    
87 Strzałkowska Beata 1975 LO III    
88   Janczukowicz Irena 1975      
89   Winogradow Jan 1975 PG Wydz. Budow. Lądowego .  
90 Klajnert Janusz 1975 UG Wydz. Biologii i Nauki o Ziemi    
91   Paw-Strzelichowska Krystyna 1975 Ichtiolog - Hydrobiolog    
92 Strzelichowski Marek 1975 Pracownia Metaloplastyki    
93 Stefaniak Piotr 1975 ZSZ Zegarmistrzowska    
94 Stefaniak Wojciech 1975 Złotnik - Jubiler    
95 Halik Antonio 1976 Dziennikarz    
96 Niedziałkowska Ewa 1976 PG Wydz. Elektroniki - Hydroakystyka    
97 Górska-Dzikowska Józefa 1976 Dziennikarka    
98 Kaczor Kazimierz 1976 Teatr Powszechny    
99 Downar-Zapolski Piotr 1976 PG    
100 Fereniec Ryszard 1976 Petrobaltic    
101   Mikienko Wojciech 1976 IMP PAN    
102 Orlikowski Zbigniew 1976      
103 Ogonowski Andrzej 1977 PG Inst. Chemii i Techn.Organicz.   Ogon
104 Mazurek Bogdan 1977 Mgr Inż.. Mechanik    
105 Nowak Marian 1977 Inżynier    
106 Werner Zbigniew 1977 PRS Gdynia    
107 Konieczna  Alina 1978 Techn. Mech.Konstr. Stalowe    
108   Białoszewski Andrzej 1978 PG Wydz. Bud. Okrętów    
109   Bianga Barbara 1978 PG Wydz. Budow. Lądowego .  
110   Baran Jan 1978 PG Wydz. Bud. Okrętów    
111 Woźniak Maciej 1978 MIR Gdynia    
112 Moskal Wojciech 1978 UG Wydz. Biologii i Nauki o Ziemi    
113 Podsiadło Ryszard 1978 Inżynier Budownictwa Lądowego    
114 Christa Krzysztof 1966 PSM elektryk
sopot@canoemail.com
 
115 Skibicki Marian 1979 UG Wydz. Fizyki    
116   Ciecierski Stefan 1979 PG    
117 Orzoł Urszula 1979 P. Szpital Kliniczny Nr. 2    
118 Modzelewski Zbigniew 1979 UG Wydz. Biologii i Nauki o Ziemi .  
119 Cynkowski Zdzisław 1979 Szk. Mech. Precyzyjnej    
120 Tyrkin Kazimierz 1979 Tech.Mechaniczne    
121 Wesołek Tadeusz 1979 UG Wydz.Prawa i Administracji    
122 Sojka Janusz 1980 Tech. Mechaniczne    
123 Dębiński Maciej 1980 PGPRS Gdynia  m.dembinski@prs.pl   
124 Szwarc Marek 1980 UG Wydz. Mat. Fiz.    
125 Dobrowolski Michał 1980 Technikum Przemysłowe    
126 Mann Tomasz 1980 Tech.Łączności    
127 Podsiadło Radosław 1980      
128 Witowski Robert 1980      
129 Flotyńska Danuta 1981 Szkola Podstawowa Nr 4    
130 Dubaniewicz Józef 1981 Morska Stocznia Remontowa    
131 Antczak Włodzimierz 1981 Morska Stocznia Remontowa    
132 Flotyński Włodzimierz 1981 Morska Stocznia Remontowa    
133 Szczurowski Zenon 1981 Morska Stocznia Remontowa    
134 Studziński Tomasz 1981 Rzemiosło Artystyczne, srebro, brąz    
135 Junak Anna 1982 WSE Wydz. Morski    
136 Jankowski Jan 1982 PG→PRS mailbox@prs.gda.pl Jasiu
137 Pierzchała Jarosław 1982 Szkola Podstawowa Nr 69    
138 Romański Leszek 1982 UG    
139 Ryckowski Piotr 1982 Szkola Podstawowa Nr 12    
140 Mulik Andrzej 1983 UG Wydz. Biologii i Nauki o Ziemi    
141   Krajczyńska Barbara 1983 WSP Wydz. Matem.    
142 Michalska Kaczor Bożena 1983 Reżyser    
143   Kotowska Danuta 1983 PG Wydz. Budow. Lądowego .  
144   Andrulewicz Eugeniusz 1983 IMGW Gdynia    
145 Konieczna  Hanna 1983 Pań. Teatr lalki i Aktora    
146 Zawiślak Janusz 1983 PRS Gdynia    
147 Thierry - Jarosz Mikołaj 1983 PGArchitekt    
148 Jurek Piotr 1983 PG Wydz. Budowy Okrętów    
149   Karpisiak Renata 1983 UW Astronomia    
150   Just Ryszard 1983 PG Wydz. Łączności    
151 Kłosińska Wanda 1983      
152   Żrodowski Cezary 1984 PG Wydz. Budowy Okrętów    
153   Krajewska  Ewa 1984 PG Wydz. Elektryczny    
154 Madey Jacek 1984 UG    
155 Biedrzycki Marcin 1984 LO V    
156 Chlebba Wojciech 1984 AWF Gdańsk    
157 Schally Agnieszka 1985 GBBP Gdańsk    
158 Michalik Andrzej 1985 LO III    
159 Pieńkowska Anna 1985 Państwowe Liceum Sztuk Plast.    
160 Kuczko Jan 1985 PG Wydz. Elektryczny    
161 Wolski Jerzy 1985 PG    
162 Warmińska Marzena 1985 Państw.Liceum Sztuk Plast.    
163 Witkowski Piotr 1985 UG Wydz.Ekonomiki Trans.Morskiego    
164 Szulc Jacek 1986 UG    
165   Machel Robert 1986 AWF Gdańsk    
166 Kunicki Andrzej 1987 PG Wydz. Arch.    
167 Rast Jacek 1987 AWF Gdańsk    
168 Rybak Hanna 1988 ZSHG Techn. Hotelarskie    
169 Piotrowicz Wojciech 1988 LO I    
170   Kulczycki Adam 1989 PG Wydz. Budowy Maszyn    
171 Lenarczyk Dariusz 1989 PG    
172 Nagórska Ewa 1989 AMG    
173 Dzwonnik Grzegorz 1989 PG    
174 Rusiniak Jan 1989 zakład metaloplastyki    
175 Nierzwicka-Rusiniak Katarzyna 1989 AMG    
176 Krężel Krzysztof 1989 PG    
177 Mijas Leszek 1989 PG Wydz. Elektryczny    
178 Kozicki Łukasz 1989 PG Budownictwo Lądowe    
179 Duchnowski Marek 1989 PG    
180 Chrzan Paweł 1989 AMG Wydz.Farmaceutyczny    
181 Korczak Piotr 1989 PG Instytut Okrętowy    
182 Nieścior Roman 1989 Zas. Szkola Gastronomiczna    
183 Dołęga Wojciech 1989 PG Instytut Okrętowy    
184 Grzenia Wojciech 1989 Technikum Łączności    
185 Cwalina Zbigniew 1989 PG Instytut Okrętowy    
186 Czopska Elżbieta 1990 UMK Toruń Biologia    
187 Zbierzchowska Agnieszka 1992 LO II    
188 Opaliński Krzysztof 1992 Żołnierz zawodowy    
189 Pankiewicz Piotr 1995 AMG Kl.chor.psych.    
190   Sierżant Adam   PG Kat Spawalnictwa    
191   Murawski Alek   PG Wydz. Elektryczny    
192 Kupc Alicja   IMGW Gdynia    
193 Maciejewski Andrzej   PG Wydz. Łączności    
194   Majewski Andrzej   PG Wydz. Elektryczny    
195 Pawlak Andrzej   Techn.Budowy Okrętów    
196   Dąbrowski Antoni   PG Wydz. Chemii    
197   Torwid Antoni   PG Wydz. Elektryczny    
198   Sobociński Czesław   PG Wydz. Arch.    
199   Wysocki Czesław   PG Wydz. Budow. Lądowego .  
200   Grodzka Elżbieta   PG Wydz. Elektryczny    
201 Stawska Ewa   UG Wydz.Transportu Morskiego    
202 Włodarczyk Ewa        
203   Głowacki Grzegorz   PG Wydz. Chemii    
204   Poholski Grzegorz   PG Wydz. Bud. Wodnego    
205   Zatarski Henryk   CTW Promor    
206 Urbański Jacek   UG Wydz. Biologii i Nauki o Ziemi    
207 Sulski Jacek        
208   Pupacz Jan   PG Wydz. Budowy Maszyn    
209   Sander Jan   PG    
210 Sniegowski Janusz   UG Wydz.Mat.Fiz.    
211 Firczyński Jerzy   PG Wydz. Elektroniki     
212 Masłoń Jerzy   PG Wydz. Elektryczny    
213 Zalewski  Jerzy   PG Wydz. Chemii    
214   Osiński Kazimierz   PG Wydz. Elektryczny    
215   Rzewuski Krzysztof   PG Wydz. Łączności    
216 Skwarek Krzysztof   PG Wydz. Elektryczny    
217   Szaban Lech   PG Wydz. Bud. Okrętów    
218   Honckiewicz Maja   Zesp.Szkól Muzycznych    
219   Lewfler Marek   PG Wydz. Bud. Okrętów    
220 Tryba Marek   WSM    
221 Pawlak Marian   W.S.M.    
222   Sieracki Marian        
223   Piątkiewicz Mikołaj   PG Wydz. Chemii    
224 Schuchtholz Paweł   UG    
225   Matuszewski Piotr   PG Bud. Okrętów    
226 Ozimski Piotr   Techn.Budowy Okrętów    
227 Wacławek Przemysław   UG Wydz. Biologii i Nauki o Ziemi    
228   Gnitka Stanisław   PG Wydz. Bud. Okrętów    
229   Poręba  Wiesław   PG Wydz. Łączności    
230 Szac Witold   LO VIII    
231 Potylicki Wojciech        
232   Rusakiewicz Wojciech   PG Wydz. Elektryczny    
               
233   CDN